barevná litografie 61/100
v 69,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD R. Konvička 19
barevná litografie 109/117
v 48 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Jan Gemrot 2018
barevná litografie
v 47 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Otto Placht 21
barevná litografie 40/90
v 32 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Jiří Sllíva
barevná litografie 33/80
v 41,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
barevná litografie 24/45
v 48,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Jetela
barevná litografie 32/75
v 43 ✕ š 53 cm
Signatura: PD 2020 Michal Rapant
barevná litografie 18/60
v 38 ✕ š 48,5 cm
Signatura: PD Tóth 2019
barevná litografie 75/100
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Michal Škapa 2021
barevná litografie 97/120
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
barevná litografie 90/100
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
barevná litografie, autorský tisk 8/20
v 37,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Jiří Slíva
barevná litografie 31/90
v 21 ✕ š 43 cm
Signatura: LD Jiří Slíva
tisk, tempera
v 58 ✕ š 43 cm
Signatura: LD R. Fila 11, na rubu R. Fila 11
tisk, tempera
v 59,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD R. Fila 12
tisk, tempera
v 59,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, tempera
v 58 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD R. Fila 09
asambláž, dráty, plasty, elektronky, deska
v 103 ✕ š 73 ✕ h 11 cm
Signatura: na rubu Krištof Kintera 2016–17
akryl, koláž, plátno, deska
v 61 ✕ š 44,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 13
barevný pastel, karton
v 37 ✕ š 27,5 cm
Signatura: na rubu K. Malich 2012
bibliofilie, 1× suchá jehla 11/15, reprodukce grafických listů 159/250
v 38,5 ✕ š 30 ✕ h 10,5 cm
Signatura: všechny reprodukce v tisku
olej, plátno
v 57 ✕ š 97 cm
Signatura: PD Načeradský 2011
olej, plátno
v 65 ✕ š 81 cm
Signatura: PD Načeradský 2010
olej, plátno
v 89 ✕ š 116 cm
Signatura: PD Načeradský, UD 2006, na rubu Načeradský 2006