barevný pastel
v 51 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Voneš
barevný pastel
v 12 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD Voneš
barevný pastel, karton
v 50,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Voneš
v 17 ✕ š 22 cm
Signatura: LD Liesler / 1955
v 33,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Jos. Loukota
akvarel
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD monogram K, na rubu Krizek
akvarel
v 37,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Liesler 1956
v 13 ✕ š 23,5 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: LD Bape
akvarel, tuš
v 15 ✕ š 13,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 10,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 24,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 24 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD J. Voves
koláž, kresba fixem, karton
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: PD monogram V. J.
kombinovaná technika, barevné fixy, kuličkové pero
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD 14. 4. 73 P.
kombinovaná technika, pastel
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: PD M. Šnajdr ?2
1978 / 1996
kresba tuší, akvarel, tužka / kresba kuličkovým perem
6,5 x 8 / 13,5 x 11 cm
Signatura: 2 x PD Olga Čechová (78, 96)
kombinovaná technika, tužka, akvarel, papír na lepence
v 14 ✕ š 11 cm
Signatura: PD V Hejna
kombinovaná technika, tuš, akvarel, pastel
v 20,5 ✕ š 8 cm
Signatura: D Hodonský
v 37,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Istler 65
kresba perem, lavírovaná kresba
v 26,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Vik - 39
v 25 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Ronald Searle, na rubu autorské razítko
kresba tuší, akvarel
v 20 ✕ š 14,5 cm