kresba tuší, papír na kartonu
v 17,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PD monogram P. K. 20
kvaš, pastel, papír na kartonu
v 19,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD P. Kotík 57
akvarel, tuš, papír
v 24,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD P. Kotík
kresba tužkou, papír na kartonu
v 13,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD monogram P. K. 1916
v 11,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PD P. Kotík 1918
akvarel, kresba perem, pastel, karton
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD J. Grus
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Zábranský, na rubu 2 x (Vlastimil) Zábranský 1995
akvarel, tuš, pastel, ruční papír
v 58,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PN Jankovič 94
tempera
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
60. léta 20. stol.
tempera
v 17 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Troup
v 13 ✕ š 9 cm
Signatura: UD J Malák
v 12,5 ✕ š 12 cm
Signatura: UD Švengsbír 66
2 x kombinovaná technika, papír
17 x 12,5 / 20 x 10 cm
Signatura: 2 x PD Chaba
v 9 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Švengsbír 1952
reliéf, monotyp, paper
v 35 ✕ š 85 cm
Signatura: na rubu F. Kyncl 88
v 19 ✕ š 25 cm
Signatura: PD A. Derain
tuš, karton
v 45 ✕ š 33 cm
Signatura: na rubu Vl. Mirvald
akvarel, karton
v 22,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Král
akvarel, tuš
v 25,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: LD Karel Toman 36
v 11,5 ✕ š 16 cm
Signatura: LD Háša Jaroslav
kombinovaná technika, vrypy, barva, papír
v 38,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Libuše Vojtková 76
kombinovaná technika, lak, lepenka
v 42 ✕ š 48 cm
Signatura: neznačeno
kresba perem
v 29,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jar. Malínský
akvarel
v 27 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Planerová K