formátovaný, propalovaný papír
v 11,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: na rubu Jan Steklík, Jiří Valoch
kombinovaná technika, frotáž, pastel, kresba tuší, karton
v 61 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD Alena Laufrová 85
barevné fixy
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD monogram R
kombinovaná technika, koláž, tuš, akvarel
v 17 ✕ š 25 cm
Signatura: LU Martenek, na rubu 2 x autorské razítko
akvarel, tuš, tužka
v 23 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD monogram NoS, na rubu autorské razítko
akvarel, tužka, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD 65 Bělocvětov
barevné tuše, koláž, ruční papír
v 30 ✕ š 39,5 cm
Signatura: LN Teissig 80
kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír
v 41 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Liesler 1956
v 41 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Liesler 1956
kvaš, papír
v 24,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: neznačeno
koláž - proláž, kvaš, tuš, tužka
v 12,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 16,5 ✕ š 24 cm
Signatura: neznačeno
18,5 x 30,5 / 19 x 30 cm
Signatura: neznačeno
pastel, tužka
v 16,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD monogram CFB, na rubu autorské razítko C. a F. Bělský
akvarel, tuš, běloba
v 18 ✕ š 25,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20,5 ✕ š 24 cm
Signatura: LD W. Storm
akvarel, tuš, běloba
v 22 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD monogram CFB
v 19 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PU ŠBednár 45
akvarel, tuš
v 15,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD nečitelná
akvarel, tuš, běloba
v 13 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD nečitelná
akvarel, tuš
v 16,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PN O. Fuchs
akvarel, tuš
v 24,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: LD Helena, na rubu Helena Zmatlíková
tuš, akvarel, papír
v 28 ✕ š 41 cm
Signatura: PD J. Panuška 99
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akvarel, karton
v 32 ✕ š 32 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |