v 31,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD Bape
v 21 ✕ š 19 cm
Signatura: PD autorské razítko Láďa Novák, PN 6/8 1888
kresba tuší, akvarel
v 19,5 ✕ š 19 cm
Signatura: UD autorské razítko Láďa Novak, UN 13/5 90
akvarel
v 18 ✕ š 18 cm
Signatura: PD autorské razítko Láďa Novák, UN 9/2 84
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: LD Bape
akvarel, pastel, tuš
v 21 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Švengsbír 71
v 15,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD monogram EK
tempera, tuš
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
monotyp, otisk prsu
v 9 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Steklík, LD 21. III. 1986
monotyp, otisk prsu
v 9,5 ✕ š 14,5 cm
akvarel
v 33 ✕ š 45 cm
Signatura: PD monogram DM 06
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: PD mnogram AV 1923
kresba tuší, běloba
v 35,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD monogram B 59
akvarel, pastel, papír
v 28 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD Baden 23. 12. 1915 A. Frolka
akryl, respirátor
v 15 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
lavírovaná kresba
v 23 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jiří Kroha 67
barevná kresba perem
v 20 ✕ š 13,5 cm
Signatura: LD monogram AP
koláž, tuš, běloba
v 22 ✕ š 30 cm
Signatura: PR monogram AH 63
suchá jehla 34/75
v 53 ✕ š 66,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak 1994
kombinovaná technika, olej, karton
v 48 ✕ š 34 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1995
kombinovaná technika, koláž, olej, materiálový tisk
v 33 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Zd. Beneš
kombinovaná technika, koláž, olej, zlacení
v 43,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Zd. Beneš
akvarel, kresba tuší, papír
v 35 ✕ š 26 cm
Signatura: PD monogram P. K.
akvarel, kresba tužkou, papír na kartonu
v 13 ✕ š 17 cm
Signatura: PD monogram P. K. 28