kresba perem, pastel
v 52 ✕ š 35 cm
Signatura: PD J Veris
tuš, pastel
v 46 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Krs 22. VI. 1937
v 42 ✕ š 23 cm
Signatura: LD 6. II. 1933 Krs
kresba tužkou / dřevoryt
v 23 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
v 17 ✕ š 9 cm
Signatura: PD K. Němec
kresba tuší, akvarel
v 17 ✕ š 9 cm
Signatura: LD K. Němec
kombinovaná technika, akvarel, pastel
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Liesler 1956
kresba pastelem
v 33,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Jos. Loukota
barevný pastel, akvarel
v 36 ✕ š 33 cm
Signatura: PD K. Hojden - 1941
kombinovaná technika, uhel, barevné křídy
v 31 ✕ š 45 cm
Signatura: LD Trojan
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Bělocvětov