v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Troup
tempera, tuš
v 28 ✕ š 14 cm
Signatura: UD Troup
tempera, pastel, tuš
v 26 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD mongram ZMZ 60
tempera, tuš
v 24 ✕ š 9,5 cm
Signatura: LD Troup
kresba barevnými pastelkami
v 11 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
kresba barevnými pastelkami
v 13,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
v 11,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Vik 35
tuš, akvarel, pastel
v 51 ✕ š 32 cm
Signatura: PD r. 1937 Krs
v 41 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Krs 10. III. 1936
v 43 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Krs 2. III. 1937
v 42 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Josef Zamazal 1940
tuš, pastel
Signatura: PD Krs 1937
hlinka
v 49 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Krs 7. XII. 1932
v 23 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Krs 20. IV. 1933
v 51 ✕ š 22 cm
Signatura: LD Krs 10. XI. 1933
v 37 ✕ š 27 cm
Signatura: LD K Jílek
akvarel, pastel
v 45 ✕ š 35 cm
Signatura: PD J Veris
akvarel
v 41 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Fr. Süsser
barevné pastelky
v 50 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD M Fridrich
kresba tužkou, akvarel
v 27,5 ✕ š 41,5 cm
tuš, pastel
v 50 ✕ š 30 cm
Signatura: PD září 1937 Krs
kresba tužkou, pastel
v 20 ✕ š 37,5 cm
Signatura: LD Emil Hlavica 1937
v 25 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Emil Hlavica