kvaš
v 30 ✕ š 43 cm
Signatura: LD O. Stritzko
kvaš, akvarel
v 28 ✕ š 21 cm
Signatura: PD P. Kotík 61
akvarel, pastel, tužka
v 61,5 ✕ š 78,5 cm
Signatura: PD Antoním Střížek 1991
akvarel, pastel, karton
v 61,5 ✕ š 78,5 cm
v 60 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Jan Kubíček 1972
kresba tužkou, pastelky, papír
v 18 ✕ š 20 cm
akvarel, papír
v 44 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD O. Kokoschka
v 32,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Škarohlíd 83
kresba kuličkovým perem, papír, oboustranná kresba
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PU monogram A. M., PD 1997
kombinovaná technika, frotáž, pastel, kresba tuší, karton
v 61 ✕ š 42,1 cm
Signatura: UD Alena Laufrová 95
barevné fixy
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD monogram R
v 31 ✕ š 44 cm
Signatura: LN Bělocvětov, PN 62
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PN 68 Bělocvětov
21 x 18 cm / 29,5 x 21 cm (list)
Signatura: neznačeno
kresba tužkou, hedvábný papír
19 x 14 cm / 30 x 20,5 cm (list)
Signatura: neznačeno
v 5 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
kresba perem
14 x 15 cm / 25 x 21 cm (list)
Signatura: neznačeno
kresba kuličkovým perem
v 19 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
v 11 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 9,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel
kresba tuší, akvarel
v 9 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD F. Gross
frotáž, grafit, papír
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu D. Chatrný 78
akvarel, černý fix
v 38 ✕ š 17 cm
Signatura: PD 28. VI. 1977, Zívr
v 54 ✕ š 38 cm
Signatura: UD 6. 5. 1976, PD Načeradský