akvarel
v 28 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Willi Nowak
akvarel, papír
v 44 ✕ š 30,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 2000
akvarel, pastel, papír
v 41 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Načeradský 2004, LD Nečeradský, na rubu Načeradský 2004
kvaš, tuš, papír
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LN Načeradský 92, na rubu Načeradský 92
akvarel, papír
v 26 ✕ š 18 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, tuš, papír
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Načeradský
akvarel, rytá kresba
v 62,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD K. Souček 60
akvarel, rytá kresba, papír na kartonu
v 62,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PD K. Souček 62
akvarel, rytá kresba
v 45 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD K. Souček 60
rytá kresba
v 44,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
rytá kresba
v 42 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
v 45 ✕ š 62 cm
Signatura: LD K. Souček 63
rytá kresba
v 44 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD K. Souček 62
rytá kresba
v 43,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
rytá kresba
v 45,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
rytá kresba
v 44 ✕ š 62 cm
Signatura: LD K. Souček 62
kombinovaná technika, perforace, drátek, tužka
v 42 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD BOOL / 86, na rubu Bohuslava Olešová
kresba fixem, proláž, perforace
v 59 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Turnovský 29/III/87
3 x kresba, pastel, tužka, ruční papír
v 43 ✕ š 27 cm
Signatura: 1 x PD Krs
v 21 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Vilém Plocek 1978
v 16 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Vilém Plocek
v 12 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
tempera, tuš
v 12 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno