kresba tuší, akvarel
v 13,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD monogram P 62
akvarel, kresba perem
v 43 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Puchnarová 68
vodáž
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: na rubu Z. Kulvait 2010
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: LD monogram FH 64
v 21 ✕ š 8 cm
Signatura: PD nečitelná 1927
v 18,5 ✕ š 13 cm
Signatura: LD Král 1938
v 11 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Král 34
v 24 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno, PD 25. XII. 23 Praha
v 25 ✕ š 21 cm
v 24,5 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno, PD 14. XII. 23 Paříž
kresba tuší, tužka
v 17,5 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, stříkaná barva
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Wojnar 2000
kombinovaná technika, mačkaný papír, barva
v 29,5 ✕ š 21 cm
v 29,5 ✕ š 21 cm
v 29,5 ✕ š 21 cm
v 21 ✕ š 29,5 cm
v 29,5 ✕ š 21 cm
vodáž
v 29,5 ✕ š 21 cm
vodáž
v 29,5 ✕ š 21 cm
vodáž
v 29,5 ✕ š 21 cm
vodáž
v 29,5 ✕ š 21 cm
akvarel, karton
v 22,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Král
akvarel, pastel, tužka
v 22 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Mareček, UD 1931
v 34 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD monogram AP