v 20 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD nečitelná
kresba tužkou, karton
v 47 ✕ š 58 cm
Signatura: PD P. Nešleha 1980
v 27 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD P. Nešleha 76
kresba tuší, akvarel
v 39 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Zívr 1979
90. léta 20. stol.
Signatura: PD Komárek
barevné pastelky, papír
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LD Zbyšek Sion
akvarel
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion 2010
akvarel, tužka, karton
v 21 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD Liesler 1956
akvarel, tužka, karton
v 30 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Liesler 1956
kresba tuší, stříkaná barva
v 62 ✕ š 88 cm
Signatura: LD mongram JHK
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: LD 12. května 1990 Milan Maur
pastel, tužka
v 58,5 ✕ š 42 cm
Signatura: LD Šembera 1981
pastel, tužka
v 59,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: LD Šembera 81
kombinovaná technika, ruční papír
v 29,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: na rubu 20. 5. 86 Šejn
v 29,5 ✕ š 41,5 cm
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Eva Prokopcová 2003
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD monogram J. S.
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD monogram J. S
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: PD monogram FH 64
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 11,5 cm
Signatura: LD monogram FH 64
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: LD monogram FH 64