akvarel, běloba, tuš
v 21,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: LD monogram JB
akvarel, tuš
v 24 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 19,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD monogram JPP
akvarel, tuš
v 28,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD monogram ŠB 46
akvarel, běloba, tuš
v 20 ✕ š 21 cm
Signatura: LD monogram JB
kresba tuší, tužkou
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram Št.
akvarel, tuš
v 19,5 ✕ š 29 cm
Signatura: neznačeno
v 19,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD monogram JiBr
akvarel, běloba
v 24 ✕ š 18,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, běloba, tuš
v 21,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, tuš
v 17 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, tuš
v 21 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PU monogram JPP
akvarel, tuš
v 20 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD monogram JPP
akvarel, tuš
v 16,5 ✕ š 29 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 26 ✕ š 13 cm
Signatura: PD monogram
akvarel, běloba, tuš
v 17 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD monogram JB
akvarel, běloba, tuš
v 19 ✕ š 18 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, běloba, tuš
v 18 ✕ š 20 cm
Signatura: LD monogram JB
akvarel, běloba
v 24 ✕ š 18,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: PD monogram JB
koláž, akvarel, kresba tuší, barevná fotografie
v 30 ✕ š 21,5 cm
Signatura: neznačeno
v 24,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: neznačeno
v 33,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: na rubu Josef Žemlička
v 34,5 ✕ š 23,5 cm