kresba tuší, ruční papír
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LD P. Rudolf 80
kresba tuší, ruční papír
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD P. Rudolf 80
kresba přenesená z kopírovacího papíru, papír na papíru, na rubu kresba tužkou
v 6,5 ✕ š 7 cm
Signatura: na podkladu P. Maňka 62
v 14 ✕ š 7 cm
kombinovaná technika, tempera
v 44 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Rožánek
Signatura: PD Krs 20. IV. 1933
koláž, běloba, fixy, kuličkové pero, partitura
v 32 ✕ š 24 cm
Signatura: 4 x M. Knížák
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Eva Prokopcová 2003
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD Eva Prokopcová 2003
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
v 21 ✕ š 29 cm
Signatura: LN monogram V.D. 79
kresba tuší, ruční papír
v 30 ✕ š 43 cm
Signatura: UD D. Chládek 17. 2. 03
kombinovaná technika, tempera, koláž, černý karton
v 30 ✕ š 25 cm
Signatura: LD monogram LM 83
barevné tuše
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, karton
v 41 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel, karton
v 34,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Tomek, PN 1.XII.68