kresba perem, barevné tuše, karton
v 87 ✕ š 62,5 cm
Signatura: na rubu Milan Grygar 1976
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
hliník, karton
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu Vl. Mirvald 1990
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akvarel, tužka, papír
v 53 ✕ š 58 cm
Signatura: UD Kolíbal 1994
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
tempera, papír
v 36 ✕ š 19 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1988-92
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
tempera, papír
v 36 ✕ š 19 cm
kombinovaná technika, olej, pastel, ruční papír
v 29 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1980-81
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akvarel, tuš, hedvábný papír na lepence
v 20 ✕ š 29 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, běloba
v 20 ✕ š 26,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Bednár 45
akvarel, tuš
v 20,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš, běloba
v 22 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, tuš
v 22 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, tuš
v 19,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, tuš
v 20,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD nečitelná
akvarel, tuš
v 20,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: na rubu K. Vaca
kresba tuší, papír na papíru
v 12,5 ✕ š 22 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 14,5 ✕ š 24 cm
Signatura: neznačeno
v 15,5 ✕ š 22 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 26 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD monogram Al, UD M. Albich
akvarel, tuš
v 24 ✕ š 16 cm
Signatura: PD monogram JB, na rubu Jos. Bartůněk
v 15 ✕ š 13,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 20,5 ✕ š 29 cm
Signatura: neznačeno
v 28 ✕ š 21 cm
Signatura: LD monogram CFB
akvarel, běloba, tuš
v 22 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD monogram JB