list 29,5 x 22,5 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, koláž, karton
v 49,5 ✕ š 36 cm
v 42 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Quirós, na rubu Antonio Quirós / Paris
litografie, akvarel
v 53 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD R. Fila
kombinovaná technika, akvarel, karton
v 40 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Július Koller 1977
kresba tuší, běloba
v 26 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 1.-2.VIII.1978
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 11,5 cm
Signatura: LD monogram FH VII. 64
kvaš, černý papír
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: PD monogram FH 64
akvarel, tuš
v 10,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Jiří Mrázek
lavírovaná kresba
v 24 ✕ š 32,5 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 91
lavírovaná kresba
v 24 ✕ š 32,5 cm
lavírovaná kresba
v 24 ✕ š 32,5 cm
hliník, karton
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu Vl. Mirvald 1990
olej, dekalk, plátno
v 60,5 ✕ š 37 cm
Signatura: na rubu Rudolf Němec 1975
kresba tuší, karton
v 14 ✕ š 19 cm
Signatura: LD Kamil Lhoták 50
kvaš, papír
v 79 ✕ š 108 cm
Signatura: PD monogram AP
lavírovaná kresba
v 24 ✕ š 32,5 cm
lavírovaná kresba
v 24 ✕ š 33 cm
barevný pastel
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 86
reliéf, barvy, papír na lepence
v 40 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 2000
kombinovaná technika, tužka, stříkaná barva, karton
v 63 ✕ š 43,5 cm
Signatura: LD Dalibor Chatrný 84
v 57,5 ✕ š 75,5 cm
Signatura: PD Moucha 74
barevná tuš, karton
v 64 ✕ š 47 cm
Signatura: UD Hanel 1976
koláž, kresba tuší, lepenka, karton
v 32,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PN monogram V. J. 1972