barevný pastel, rozmývaná kresba
v 20 ✕ š 19 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 91
v 15,5 ✕ š 15 cm
v 15 ✕ š 14 cm
v 17,5 ✕ š 17,5 cm
akvarel, tužka
v 59,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD J. Švec, 1998
v 18 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Marie Plotěná
kresba pastelkami
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 85
kresba tuší, ruční papír
v 29,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD D. Chladek 21. 7. 2003
v 50 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Robert Urbásek 1991
v 50 ✕ š 36 cm
v 50 ✕ š 36 cm
v 50 ✕ š 36 cm
kresba kuličkovým perem, papír na kartonu
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram DP
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram DP
v 30 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD monogram DP
kombinovaná technika, koláž, kresba, tisk, perforace špendlíkem
v 42 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Dezider Tóth 1996
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD V. Malina 1986
koláž, kresba
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD monogram LD 86
koláž, kresba
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD monogram LD 86
kombinovaná technika, kresba
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: U Jan Steklík, Jiří Valoch
kresba perem, tužka
v 39 ✕ š 39 cm
Signatura: na rubu P. Rud / 9. 1. 20
kresba tuší, tužka
v 30 ✕ š 51 cm
Signatura: PD P. Rudolf 86
v 29 ✕ š 41,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Věra Fridrichová, LD 1977