tisk, pastel
v 30,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Volvovič
akvarel, tužka
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: neznačeno
kresba uhlem
v 34,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: neznačeno
barevný pastel
v 24,5 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Belohradský 1997
kombinovaná technika, grafit, pastel
v 38 ✕ š 26 cm
Signatura: na ruub 1982 Klára Bočkayová
kombinovaná technika, akvarel, pastel, ruční papír
v 60,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Malina 86
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Zábranský
malba, autorský ruční papír
v 39 ✕ š 29 cm
Signatura: na rubu slepotiskové autorské razítko JHK 87
kresba tuší, barvy, ruční papír
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: LD J H Kocman 72, na rubu autorské razítko
v 42 ✕ š 30 cm
v 41,5 ✕ š 30,5 cm
kresba tuší, tužkou
v 86 ✕ š 60 cm
Signatura: PD P. Rudolf 87
kresba tuší, tužkou
v 51 ✕ š 36 cm
Signatura: PD P. Rudolf 86
kresba tuší, tužkou
v 60 ✕ š 42 cm
Signatura: PD P. Rudolf88
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram K
tempera, tužka, karton
v 52 ✕ š 72 cm
Signatura: na rubu 28. července 1988 / Milan Maur
kresba tužkou, gumovaná kresba
v 25 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, kvaš, karton
v 37 ✕ š 54 cm
Signatura: PD P. Rudolf 79
kresba tuší, běloba, karton
v 31 ✕ š 26 cm
Signatura: PD P. Rudolf 80 / 9.12.
asambláž, formátovaný, propalovaný papír, kancelářské sponky
v 21,5 ✕ š 18 cm
Signatura: na rubu Jan Steklík, Jiří Valoch
formátovaný, propalovaný papír
v 17 ✕ š 24 cm