v 17 ✕ š 27 cm
Signatura: neznačeno
v 20 ✕ š 27 cm
Signatura: neznačeno
v 20,5 ✕ š 22 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, akvarel, pastel, tužka
v 38,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Liesler 1956
barevné tuše
v 66 ✕ š 45 cm
Signatura: UD P. Rudolf 79
akvarel, pastel, papír
v 18,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
v 23 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
v 28,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tužkou, pastel
v 42 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD monogram J. L. 88
barevná kresba, papír
v 21 ✕ š 15,5 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1978
kresba fixem
v 27 ✕ š 43 cm
Signatura: neznačeno
otisky, tuš, hedvábný papír
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Eva Prokopcová 2003
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: LD 22. dubna 1990 / Milan Maur
kobminovaná technika, karton
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: na rubu 28. července 1988 / Milan Maur
barevné tuše
v 66 ✕ š 45 cm
Signatura: PD P. Rudolf 79
kresba tuší, ruční papír
v 58,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD P. Rudolf 79
kresba tuší, karton
v 69,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD P. Herynek 1997
kresba tuší, černý ruční papír
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: neznačeno
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: UD 5. srpna 1990 - MIlan Maur
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: UD 7. srpna 1990 - Milan Maur
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD P. Rudolf 79
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD P. Rudolf 79
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: neznačeno
v 90,5 ✕ š 60 cm
Signatura: neznačeno