barevný pastel
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1986
kresba tužkou, pastel
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1985
v 30 ✕ š 42 cm
Signatura: UD monogram D. Ch. 00
v 30 ✕ š 42 cm
kresba tuší, tisk
v 30,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: UD P. Rudolf 79
kresba tuší, tisk
v 30,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: UD P. Rudolf 79
kresba tužkou, tuš, pastel
v 42 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 79, na rubu Jiří Lindovský
propalování, koláž, kresba tužkou, karton
v 59,5 ✕ š 83 cm
Signatura: PD 56/80 monogram S
grafický list, akvarel
v 21 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, akvarel, papír
v 24 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, běloba, tuš, papír
v 55 ✕ š 40 cm
Signatura: LD Serpan, na rubu Serpan / oct. 1966
barevné tužky, tužka
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Paštéka 1979
tuš, fix, ruční papír
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
tuš, akvarel
v 18 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Zívr 1979
v 13 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 63
koláž, kombinovaná technika
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 82
kresba tužkou, koláž
v 13,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD monogram B. D. 1972, na rubu Dlouhý
pero, tuš, ruční papír
v 9,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD Karel Nepraš
kombinovaná technika, akvarel
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion
frotáž, tužka, pero, tuš
v 11,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 34
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD P. Rudolf 80
kresba tuší, pastel, perforace
v 32 ✕ š 44 cm
Signatura: PD M. Kozelka 86
kresba tuší, tužka, papír
v 45 ✕ š 33 cm
Signatura: PD P. Rudolf 80
v 21 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD P. Rudolf 80