kresba tuší, koláž
v 29 ✕ š 39 cm
Signatura: PD monohram O. J. 65
barevné tuše
v 20 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Bravenec 2020
barevné tuše
v 13 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Bravenec 2020
kresba tuší, koláž
v 19 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
tempera, tuš
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram ZMZ 82
kresba tuší, akvarel
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 29 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Dr. Hlobil
kresba tuší, akvarel
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Neprakta
kresba tuší, běloba
v 14 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Bape
akvarel, karton
v 17,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: LD monogram VŠ 19
kresba perem, tuší
v 20,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PN Teissig 82
kresba tužkou / kresba tuší, papír na kartonu
19 x 14 / 14 x 19 cm
Signatura: 2 x D A Justitz 1929
akvarel, tužka
v 39,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Jiří Mrázek 1994
koláž
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LD monogram V. J. 56
v 14,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, pastel, karton
v 90 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský
kombinovaná technika, tuš, karton
v 25 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD V Rožánek
v 23 ✕ š 19 cm
Signatura: PD monogram RK
v 27,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Praha 41. 23. III. / Ladislav Zívr
hedvábný papír, perforace, kresba tužkou, provázek, kartonový dvoulist
Signatura: UD Dalibor Chatrný (na kartonu)
barevné fixy, pastel
v 42,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD EWeirauch 64
barevné pastelky, tužka
v 32 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD V. Sychra 33
akvarel, tužka
v 44 ✕ š 31 cm
Signatura: LD K. Souček 61
barevné křídy
v 29,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: na rubu Suška 90