27,8 x 22,2 cm
Signatura: v tisku JR
dřevoryt 33/73
23,7 x 23,8 cm
Signatura: Jiří Šindler
ocelorytina
6,5 x 4,6 cm
Signatura: v tisku JAŠ
4,5 x 2,8 cm
Signatura: Ivan Strnad 86
litografie
28,5 x 15,5 cm
Signatura: nesignováno
4,8 x 3,2 cm
Signatura: Ivan Strnad 86
grafický list
33 x 23,5 cm
Signatura: O. Coubine
18 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
24,7 x 17,7 cm
Signatura: v kameni CB
litografie
28 x 14 cm
Signatura: nesignováno
sítotisk
24 x 16 cm
Signatura: Kokolia
olej, lepenka
33 x 41 cm
Signatura: Jiří Heřman 25
akvarel, karton
36 x 50 cm
Signatura: J. Jambor 23
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: R. Linhart
1891
kvaš, tuš, karton
46 x 60 cm
Signatura: monogram AL
komb. technika, akryl, olej, karton
66 x 48 cm
Signatura: Ota Janeček 86
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: Janeček 1985
olej, asambláž, lepenka
67,5 x 44,5 cm
Signatura: Istler
olej, lepenka
25 x 24 cm
Signatura: Pernica
akryl, sololit
65,5 x 45,5 cm
Signatura: Istler 70
olej, malířská lepenka
55 x 40 cm
Signatura: istler 53
olej, plátno
33 x 49 cm
Signatura: V. Komárek 83
olej, plátno
33 x 49 cm
Signatura: V. Komárek 83
olej, lepenka
50 x 35 cm
Signatura: istler 96