suchá jehla, pastel
17,3 x 13 cm
Signatura: Boštík 92
50. léta
litografie
12,8 x 8,8 cm
Signatura: L. Jiřincová
26,3 xs 22 cm
Signatura: F. Kobliha
30 x 21 cm
Signatura: T. F. Šimon
12 x 18 cm
Signatura: Tichý 42
akvarel
18,8 x 12,5 cm
Signatura: JVáchal 58
akvarel, tuš
20,5 x 18 cm
Signatura: F. Emler
akvarel, tuš
14,5 x 19,5 cm
Signatura: F. Emler
akvarel, tuš
16 x 17,5 cm
Signatura: F. Emler
akvarel, tuš
20 x 17,7 cm
Signatura: nesignováno
akvarel, tuš
16 x 20,5 cm
Signatura: F. Emler
původní linoleum
15 x 12,5 cm
Signatura: v tisku K.
původní linoleum
19 x 13 cm
Signatura: R 20
lept, akvatinta
20,5 x 13 cm
Signatura: J. Jíra
15 x 8 cm
Signatura: O. Kulhánek
15 x 8,5 cm
Signatura: O. Kulhánek
10 x 7,5 cm
Signatura: A Brunovský 1989
13,5 x 9 cm
Signatura: istler 94
lept, akvatinta
19 x 14,5 cm
Signatura: istler
lept, akvatinta
19 x 15 cm
Signatura: istler
dřevoryt 2/200
15 x 12 cm
Signatura: Jeník Pacák 92
grafický list, komb. technika
17 x 15,5 cm
Signatura: Karel Demel 98
1952
litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: M Švabinský
2002
lept 71/170
20 x 14 cm
Signatura: Hana Čápová 2002