litografie
21 x 13 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
21 x 13 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
21 x 13 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
14 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
14 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
14 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
14 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
14 x 10 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
14 x 9,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
grafický list 69/160
12 x 8 cm
Signatura: istler 96
litografie P.F.1956
13 x 9 cm
Signatura: Seydl
litografie
8,5 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
8 x 12 cm
Signatura: nesignováno
lithography
8,5 x 8,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
8,5 x 8,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
8,5 x 8,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
8,5 x 8,5 cm
Signatura: Jiří Trnka
litografie
8,5 x 7,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
8,5 x 7,5 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší, tempera, karton
12 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
grafický list 22/30
26 x 17,5 cm
Signatura: A Brunovský 1987
35 x 50 cm
Signatura: Petr Dillinger
grafický list
45 x 35 cm
Signatura: A Brunovský 1978