komb. technika, tuš, koláž, karton
58 x 41,5 cm
Signatura: Tichý Tomáš 22.10.90
bronzová plastika
v. 35 cm
Signatura: Lorenzl
bronzová plastika
v. 18,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
28,5 x 39 cm
Signatura: Cína Jelínek 37
olej, dřevěná deska
27,5 x 20,8 cm
Signatura: Ouhel
olej, plátno
96 x 65 cm
Signatura: Hradil 1937
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: O. Číla
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: V. Kozák
komb. technika, karton
65 x 50 cm
Signatura: Jan Bauch 43
patinovaná pálená hlína
v. 55 cm
Signatura: Zívr 46
8,5 x 8 cm
Signatura: A Alex
barevná litografie
7 x 11 cm
Signatura: seydl
suchá jehla 80/120
12 x 7,5 cm
Signatura: V Komárek
7,5 x 12 cm
Signatura: V Komárek
dřevoryt na růžovém podtisku
12 x 8,5 cm
Signatura: V Komárek
suchá jehla 22/50
12 x 7,5 cm
Signatura: V Komárek
barevná litografie
17 x 17 cm
Signatura: J. Herčík
barevná litografie
17 x 17 cm
Signatura: J. Herčík
mědirytina 41/200
18 x 11,5 cm
Signatura: K Svolinský
mědirytina 41/200
18 x 11,5 cm
Signatura: K Svolinský
barevná litografie
29,5 x 20 cm
Signatura: A Born
litografie
21 x 15,5 cm
Signatura: Svolinský, v tisku 1946 KS
lept 37/200
14 x 12 cm
Signatura: Anna Khunová
litografie
21 x 16 cm
Signatura: Liesler 45.