13 x 9 cm
Signatura: Fr. Hudeček, v tisku FH
grafický list
15 x 10 cm
Signatura: J. A. Švengsbír, v tisku JAŠ
11 x 8,3 cm
Signatura: nesignováno
10,9 x 8,5 cm
Signatura: nesignováno
12 x 11 cm
Signatura: v tisku PV
1917
8 x 5,3 cm
Signatura: nesignováno
50. léta
litografie
14 x 9,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
11 x 8 cm
Signatura: v tisku F. Bílek
barevná litografie
16 x 9 cm
Signatura: K. Lhoták 65
11 x 8 cm
Signatura: v tisku F. Bílek
20,5 x 15,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
16,5 x 14 cm
Signatura: R Kremlička 1920, v tisku R Kremlička 1920
barevná litografie
23 x 17 cm
Signatura: Trnka 42
barevná litografie
23 x 17 cm
Signatura: Trnka 42
barevná litografie
23 x 17 cm
Signatura: Trnka 42
litografie
19 x 14 cm
Signatura: M Švabinský, v tisku M Švabinský 1957
ocelorytina
17 x 9 cm
Signatura: v tisku J. A. Švengsbír 79
ocelorytina
17 x 9 cm
Signatura: v tisku Švengsbír 78
ocelorytina
17 x 9 cm
Signatura: v tisku Švengsbír
ocelorytina
17 x 9 cm
Signatura: nesignováno
ocelorytina
17 x 9 cm
Signatura: v tisku Švengsbír
1899
barevná litografie
28,5 x 19 cm
Signatura: Panuška, v tisku J. P. 99
1954
barevná litografie
17,5 x 22,5 cm
Signatura: Ota Janeček, Jaro 1954
strukturální grafika
10 x 29 cm
Signatura: Málek 1964