1915
olej, plátno
57 x 82 cm
Signatura: sign. LD JU 1915
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, malířská lepenka
44 x 37 cm
Signatura: sign. PD F. Naske 1938
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba uhlem, karton
78 x 58 cm
Signatura: sign. DU M. Švabinský
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
92 x 60 cm
Signatura: sign. LD Foltýn 1926
Vyvolávací cena: | 1 150 000 Kč |
olej, plátno(XIV, reprod.Musajon 1929-30, str. 161
80 x 60 cm
Signatura: sign. PN Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
litografie
29 x 20 cm
Signatura: J. Obrovský
suchá jehla 14/25
26,5 x 26 cm
Signatura: Toyen
akryl, karton
71 x 50 cm
Signatura: A. Lamr 79
akvatinta
11 x 12,5 cm
Signatura: Istler 44
suchá jehla 12/15
15 x 10,5 cm
Signatura: V. Zykmund 43
cínová plastika
v. 55 cm
Signatura: Eva Kmentová
lavírovaná kresba tuší, papír
35 x 44 cm
Signatura: AP 35
lavírovaná tuš, kvaš, karton
44 x 30 cm
Signatura: AP 1933
kresba tužkou, papír
28,5 x 23 cm
Signatura: Král 1926
kolorovaný dřevoryt
18 x 13 cm
Signatura: nesignováno
kolorovaný dřevoryt
18 x 13 cm
Signatura: nesignováno
13,5 x 10,5 cm
Signatura: Jan Bauch
tempera, lepenka
48 x 58 cm
Signatura: Vašica O.
lavírovaná kresba tuší, karton
45 x 31,5 cm
Signatura: vzadu Pozůstalostní razítko č. 376 s podpisem V. Janouškové
33,5 x 45 cm
Signatura: vzadu Pozůstalostní razítko č. 198 s podpisem V. Janouškové
malba tuší, karton
60 x 42,5 cm
Signatura: vzadu VJ 60
tempera, lak, vrypy, karton
44,5 x 62 cm
Signatura: VJ 80, vzadu Pozůstalostní razítko č. 42
olej, olejové laky, uhel, plátno
78 x 98 cm
Signatura: Vašica O. 67
olej, dřevo
52,5 x 72 cm
Signatura: J Veris