grafický list
14,5 x 10 cm
Signatura: F. Gross
litografie
25,5 x 19 cm
Signatura: v tisku M Švabinský
litografie
26 x 17,5 cm
Signatura: M Švabinský
litografie
22 x 15,5 cm
Signatura: v tisku M Švabinský 43.
barevná litografie
17 x 8 cm
Signatura: Liesler
21 x 17,5 cm
Signatura: Liesler 92.
16 kreseb tuší, karton
30 x 24 cm
Signatura: nesignováno
serigrafie 52/70
25 x 18,5 cm
Signatura: Zábranský
kresba tuší, karton
30 x 13 cm
Signatura: nesignováno
dřevořez
11 x 7,5 cm
Signatura: V Komárek
10 x 7 cm
Signatura: C Bouda
litografie
11 x 8 cm
Signatura: K. Lhoták 82
suchá jehla 45/45
9 x 6,5 cm
Signatura: Ota Janeček
9,5 x 5,5 cm
Signatura: K Svolinský
kresba tuší, tempera, karton
12 x 8,5 cm
Signatura: nesignováno
13,5 x 11 cm
Signatura: Jiří Brázda 94
sádrová plaketa, na dřevě
13 x 49 cm
Signatura: Zívr 1967
bronzová plastika
v. 34,5 cm
Signatura: neznačeno
bronzová plastika
v. 17 cm
Signatura: neznačeno
akryl, karton
70 x 48 cm
Signatura: Načeradský 93
32,5 x 48,5 cm
Signatura: A Wenig
olej, lepenka
47 x 54 cm
Signatura: Valter K
propalovaný papír, tuhy
54 x 46 cm
Signatura: Klimeš 92
akryl, sololit
45 x 56 cm
Signatura: Petrbok 95