serigrafie 15/200
28 x 20 cm
Signatura: Sion 93
28,5 x 20 cm
Signatura: Ota Janeček
litografie
22 x 15 cm
Signatura: Bím 83
lité laky, sololit
30 x 40 cm
Signatura: na rubu jaroslav vožniak 1997
lité laky, sololit
30 x 40 cm
Signatura: na rubu jar. vožniak 1997
litografie
23 x 17 cm
Signatura: nesignováno
litografie
17 x 13 cm
Signatura: nesignováno
litografie
17,5 x 13 cm
Signatura: nesignováno
litografie
16 x 13 cm
Signatura: nesignováno
litografie
11 x 16,5 cm
Signatura: P. F. 82 Laštovka
litografie
17,5 x 13,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
17,5 x 13 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, papír
21 x 30 cm
Signatura: Opočenský 4.8.95
barevná litografie
31 x 21,5 cm
Signatura: M. Rittstein
litografie 156/200
10 x 15 cm
Signatura: M. Erazim 96
litografie
9 x 12,5 cm
Signatura: Ota Janeček
8,2 x 8,2 cm
Signatura: nesignováno
13 x 8,5 cm
Signatura: nesignováno
akvarel, karton
50 x 40 cm
Signatura: KPK
olej, plátno
31 x 51 cm
Signatura: Jaroslav Dvořáček 44
grafický list 15/18
25 x 32 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1959
olej, sololit
26 x 17,5 cm
Signatura: na rubu Jánuš Kubíček 55
28 x 19 cm
Signatura: nečitelná
kresba tužkou, papír
31,5 x 19 cm
Signatura: Král