olej, překližka
41 x 33 cm
Signatura: vzadu Jelinek
olej, plátno
50 x 64 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1943
froasáž
26,5 x 27,5 cm
Signatura: LN 80
lavírovaná kresba tuší
35 x 27 cm
Signatura: F. Kaláb
barevná litografie 220/300
44 x 60 cm
Signatura: v tisku Miró
barevná litografie 26/100
48 x 37 cm
Signatura: Mžyk Josef 1975
lept 33/50
42 x 32 cm
Signatura: J. Severová
lept 76/200
35 x 25 cm
Signatura: L. Jiřincová
lept s akvatintou 29/50
25 x 24 cm
Signatura: Jaroslava Pešicová 1976
litografie
46 x 36 cm
Signatura: Ed. Milén
akvarel, pastel, karton
28 x 41 cm
Signatura: Petr Dillinger
lept 5/25
23 x 22 cm
Signatura: Hadlač 83
komb. technika, rytina 142/155
30 x 40 cm
Signatura: Kokolia 89
komb. technika, rytina 105/155
30 x 40 cm
Signatura: Kokolia 89
komb. technika, rytina 113/155
30 x 40 cm
Signatura: Kokolia 89
1979/83
serigrafie 15/30
34 x 30 cm
Signatura: Adriena Šimotová 79/83
1979/83
serigrafie 15/30
34 x 30 cm
1979/83
serigrafie 15/30
34 x 30 cm
litografie
40 x 30 cm
Signatura: Ed. Milén
27 x 29,5 cm
Signatura: J. Válová 74
kresba tuší, karton
64 x 58,5 cm
Signatura: Adriena Šimotová 70
tempera, tuž, karton
45 x 63 cm
Signatura: VJAN 65
2000
koláž, kresba, karton
59 x 42 cm
Signatura: na rubu V. Janoušková 2000
kresba, koláž
45 x 33 cm
Signatura: na rubu Věra Janoušková 1999