akvarel, karton
11 x 13 cm
Signatura: P. Kotík 34
lept, akvatinta
25 x 10 cm
Signatura: M. Jiránek
akvarel, tuš, papír
14 x 13 cm
Signatura: Toyen 32
po r. 1935
15,5 x 12 cm
Signatura: Fr. Hudeček
olej, lepenka
36 x 51 cm
Signatura: O. Bubeníček 29
kresba tužkou, karton
50 x 40 cm
Signatura: T.F. Šimon
30 x 23 cm
Signatura: T.F. Šimon, v tisku T.F.Š.
38 x 27,5 cm
Signatura: T.F. Šimon
vernis mou
29 x 23,5 cm
25 x 16 cm
1911
22 x 18 cm
21 x 15 cm
Signatura: T.F. Šimon
23,5 x 19 cm
litografie 23/30
21 x 31 cm
Signatura: Ar. Naumann, v tisku Ar. Naumann
tužka, papír
22 x 12, 12 x 9,5 cm, 14 x 9 cm
Signatura: T.F.Š.
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: Rom. Havelka 1948
olej, lepenka
51 x 42,5 cm
Signatura: Erdelyi Franz 1926
litografie
28,5 x 22 cm
Signatura: J HLUBOŠ 1926
1899
olej, plátno
39 x 25 cm
Signatura: F. Š. 99. Dubrovník
lept 15/200
33 x 23,5 cm
Signatura: Liesler 83
kol. 1926
litografie
24 x 35 cm
Signatura: JHluboš
1934 - 35
26 x 30,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1934 - 5
26 x 34 cm
Signatura: Josef Čapek 1929
kresba rudkou, papír
27 x 20,5 cm
Signatura: T.F.Š. Rab 1935