cca 1910
kresba tužkou, karton
17 x 25 cm
Signatura: T.F. Šimon Amsterdam
cca 1910
kresba tužkou, papír
22 x 17 cm
Signatura: T.F.Š.
cca 1915
kresba tužkou, papír
21,5 x 20,5 cm
Signatura: T.F.Š.
1915
vernis mou
20 x 12 cm
Signatura: v tisku TFŠ
1913
kresba tužkou, karton
20 x 17 cm
Signatura: T.F.Š. 1913
1922
12 x 13 cm
Signatura: nesignováno
cca 1930
kresba tužkou, papír
17 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
20 x 14,5 cm
Signatura: T.F. Šimon, v tisku T.F.Š.
cliché verre
24 x 19 cm
13,5 x 10 cm
Signatura: v tisku TFŠ
1917
12,5 x 8 cm
cca 1930
12 x 10 cm
cca 1920
12 x 10 cm
1913
kresba tužkou, papír
17 x 14 cm
Signatura: nesignováno
suchá jehla s akvatintou
23 x 17 cm
Signatura: Emil Filla
litografie
22 x 19,2 cm
Signatura: značeno na rubu Pozůstalostním razítkem
litografie
20 x 15 cm
Signatura: v tisku V. S.
barevná litografie
22 x 16 cm
Signatura: Kábrt, v tisku Kábrt 88
22 x 16 cm
Signatura: Jan Hodek 1953
17 x 26 cm
Signatura: značeno vzadu razítkem
kresba tuší, kolorovaná akvarelem
18 x 20 cm
Signatura: V. Herink
1914
dřevoryt č. 5
19 x 14 cm
Signatura: Pravoslav Kotík 1914
1922
7,5 x 10 cm
Signatura: v tisku P
původní linoleum
15 x 11,5 cm
Signatura: nesignováno