1993 - 97
sítotisk 59/110
63 x 45 cm
Signatura: Jan Kubíček 1993/1997
sítotisk 23/35
64 x 48 cm
Signatura: Jankovič 80
25 x 35 cm
Signatura: Pauzer 94
litografie 39/100
42 x 30 cm
Signatura: O. Karlíková 98
pastel, lepenka
52 x 90 cm
Signatura: Bohumír
pastel, lepenka
52 x 90 cm
Signatura: Boh. Dvorský Pálava 58
23 x 38 cm
Signatura: Josef Čapek 1935
45 x 60 cm
Signatura: Liesler 63
akvarel, karton
20 x 50 cm
Signatura: K. Svolinský
kvaš, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: F. J. 39
komb. technika, papír
64 x 48,5 cm
Signatura: V. Novák 93
olej, plátno
90,5 x 59 cm
Signatura: Vašíček 61
komb. technika
4,5 x 3 cm
Signatura: Brunovský
20 x 10 cm
Signatura: P.F. 1979 - Jakoby
litografie
17 x 13 cm
Signatura: Kamil Lhoták 77
olej, sololit
22 x 35 cm
Signatura: F. Emler
29 x 17,5 cm
Signatura: V. Röhling
litografie
29,5 x 19 cm
Signatura: Ronovský 80
akvarel, pastel
35 x 24 cm
Signatura: Zd. Sklenář - věnováno MUDr. Rudolfu Hegrovi
19,4 x 15,4 cm
Signatura: Šíma
olej, karton
45 x 90 cm
Signatura: Riedelbauch 87
kresba perem, karton
32 x 25 cm
Signatura: 10.XII.1975 Cyril Bouda
kresba perem, papír
32 x 25 cm
Signatura: Ota Janeček Olomouc 8.6.1978
kolorovaný dřevoryt
40 x 30 cm
Signatura: V. Špála