akryl, karton
38,5 x 55,5 cm
Signatura: Jaroslav Vožniak
46,5 x 62,5 cm
Signatura: F. Gross
70. léta
kresba uhlem
40 x 29 cm
Signatura: J. Jíra
kol. 1920
akvarel, pastel, tužka
10 x 13, 12 x 16,5 cm
Signatura: Jan Trampota 25
grafický list
25 x 16 cm
Signatura: E. Nevan 46
grafický list
12 x 19 cm
Signatura: Jiří Švengsbír
ocelorytina
16,5 x 9 cm
Signatura: v tisku Švengsbír 79
strukturální grafika
23 x 13,5 cm
Signatura: J. Hampl 61
litografie
24 x 15,3 cm
Signatura: L. Jiřincová
litografie
18 x 12,3 cm
Signatura: MŠvabinský
11 x 8 cm
Signatura: Tichý 50
lept, papír
11 x 8 cm
Signatura: Tichý 50
tuš, akvarel
22 x 22,5 cm
Signatura: Paderlík
ocelorytina
17 x 9 cm
Signatura: v tisku Švengsbír 78
ocelorytina
16,5 x 9 cm
Signatura: v tisku Švengsbír
lept s akvatintou, autorský tisk
10 x 9 cm
Signatura: istler 90
akvatinta 35/42
18 x 12,5 cm
Signatura: istler 60
15 x 13 cm
Signatura: istler 71
kresba tužkou, papír
8,5 x 10,5 cm
Signatura: A Born 2001
grafický list I/4
11 x 8 cm
Signatura: Matal 49
barevná akvatinta, autorský tisk
24 x 18 cm
Signatura: istler 80
olej, malířská lepenka
25 x 20,5 cm
Signatura: Kristian Kodet 98
kresba tuší, karton
22 x 28,5 cm
Signatura: Fr. Hudeček 47
komb. technika, akvarel, tuš, karton
30 x 22 cm
Signatura: V Hejna 1938