litografie
14 x 20 cm
Signatura: nesignováno
kamenorytina
25 x 20 cm
Signatura: v tisku CB
litografie
23,5 x 16,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
13 x 20 cm
Signatura: nesignováno
litografie 189/200
9,5 x 6,5 cm
Signatura: J Kaiser
litografie
23,5 x 16,5 cm
Signatura: v kameni CB
litografie
23,5 x 17 cm
Signatura: v kameni CB
10,8 x 7,8 cm
Signatura: Hořánek 93
mědirytina
10,8 x 7,8 cm
Signatura: C Bouda
litografie
12,4 x 9 cm
Signatura: L. Jiřincová
kvašová běloba, tuš, karton
12,5 x 15 cm
Signatura: C. V. Muttich
kvašová běloba, tuš, karton
21,5 x 13,5 cm
Signatura: C. V. Muttich
kvašová běloba, tuš, karton
19 x 8 cm
Signatura: C. V. Muttich
kvašová běloba, tuš, karton
19,5 x 13,5 cm
Signatura: C. V. Muttich
kvašová běloba, tuš, karton
18,5 x 14 cm
Signatura: C. V. Muttich
kvašová běloba, tuš, karton
19,2 x 13,3 cm
Signatura: C. V. Muttich
kvašová běloba, tuš, karton
18,5 x 13,5 cm
Signatura: C. V. Muttich
kvašová běloba, tuš, karton
18,8 x 12,6 cm
Signatura: C. V. Muttich
kvašová běloba, tuš, karton
18,6 x 13,3 cm
Signatura: C. V. Muttich
kvašová běloba, tuš, karton
17,8 x 13,4 cm
Signatura: C. V. Muttich
akvarel
36,5 x 25 cm
Signatura: K. Šimůnek. 1932.
akvarel
24 x 33 cm
Signatura: P. Kotík 62
litografie 44/100
31,5 x 27 cm
Signatura: Velčovský J.
olej, lepenka
38 x 35 cm
Signatura: 1919. Ivanka V. Bukovac