komb. technika, akvarel, kvaš, tužka
13 x 10 cm
Signatura: F. Gross
akvarel, papír
10 x 13 cm
Signatura: Kamil Lhoták 80
suchá jehla, pastel
18 x 13 cm
Signatura: Boštík
suchá jehla, pastel
18 x 13,5 cm
Signatura: Boštík
litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: Zívr
tuš, pastel, papír
28 x 20 cm
Signatura: Jan Bauch
2.p.18.st.
olej, plátno
83,5 x 50 cm
litografie
26,5 x 30 cm
Signatura: V V Novák 42
akvatinta
15 x 30 cm
Signatura: Richard Lander 48
litografie
13 x 35 cm
Signatura: J Lukavský 45
barevná litografie
12 x 33 cm
Signatura: Jaroslav Lukavský 45.
litografie
22,5 x 30,5 cm
Signatura: Jan Smetana 1949.
mědirytina, č. 105
12 x 32 cm
Signatura: Cyril Bouda
barevná litografie
31 x 22 cm
Signatura: M. Rittstein
cca 1920
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: Panuška
akvarel, karton
34 x 55 cm
Signatura: Jiroudek
suchá jehla 30/12
50 x 64 cm
Signatura: Jaroslav Vožniak 1971
cínová plastika
v. 30 cm
Signatura: Eva Kmentová
olej, plátno
50 x 35 cm
Signatura: Ota Janeček 1967
30. léta
malba tuší, karton
44 x 32 cm
Signatura: Josef Čapek
malba kvaší, karton
26 x 39 cm
Signatura: Z. 48
komb. technika, akvarel
18,5 x 14 cm
Signatura: Fr. Hudeček 46
16 x 20 cm
Signatura: P. Kotík, v tisku PK 23
lept, akvatinta
18 x 21 cm
Signatura: J. Lukavský 45