kresba tužkou, karton
23 x 20 cm
Signatura: Chaba
kresba tužkou, papír
26 x 34,5 cm
Signatura: Jos. Vacke 18/VII 41.
barevná litografie 26/39
53 x 37 cm
Signatura: F. Gross 74
litografie, autorský tisk 25
16,5 x 29,5 cm
Signatura: Kamil Lhoták 75
barevná litografie
31 x 22,5 cm
Signatura: M. Rittstein
barevná litografie
31 x 22,5 cm
Signatura: M. Rittstein
barevná litografie
31 x 22,5 cm
Signatura: M. Rittstein
2000
barevná litografie, autorský tisk
34 x 22 cm
Signatura: M. Rittstein 00
40. léta
kresba tuší, karton
33 x 24 cm
Signatura: O. Fuchs
35 x 23 cm
Signatura: K. Štech 37
28 x 40 cm
Signatura: Ivo Rublič 45.
kresba tuší, karton
27,5 x 37 cm
Signatura: 28/VII 41 Kam. Přívoz Jos. Vacke
akvarel, karton
30 x 23,5 cm
Signatura: nečitelná
akvarel, kvaš, karton
30 x 46 cm
Signatura: K. Skála 42
litografie
38 x 52 cm
Signatura: Vojt Sedláček
kresba tužkou, papír
28 x 38 cm
Signatura: Boh. Dvorský
kresba tužkou, papír
28 x 38 cm
Signatura: Boh. Dvorský
akvarel, karton
51 x 36,5 cm
Signatura: F Jiroudek 43
kresba tužkou, papír
38 x 28,5 cm
Signatura: Boh. Dvorský 42
lept 57/60
19 x 23,5 cm
Signatura: istler 47
litografie 2/5
22 x 26 cm
Signatura: v tisku Lev 25
litografie
26 x 19 cm
Signatura: K. Štika 42
21 x 15 cm
Signatura: J. D. 45
13,5 x 15 cm
Signatura: J. D. 45