v 28,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Matal 87
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír
v 59 ✕ š 41 cm
Signatura: PD Karel Nepraš 1987
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
v 18 ✕ š 22 cm
Signatura: UN K. Malich 1961
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kombinovaná technika, ruční papír
v 76 ✕ š 56 cm
Signatura: na rubu K. Malich 2011, IX
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
kresba tuší, karton
v 46,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1988/1996
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba fixem, karton
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1981
kresba tuší, karton
v 46,5 ✕ š 35,5 cm
v 9 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Boštík
80. léta 20. stol.
barevný pastel, karton
v 44 ✕ š 36 cm
Signatura: UD Boštík
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
v 9,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Boštík
kombinovaná technika, pigmenty, vrstvený ruční papír
v 41 ✕ š 30,5 cm
Signatura: UD Adriena Šimotová 92
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír
v 29,5 ✕ š 41 cm
Signatura: PD monogram A. N. 1981
kresba tuší, pastel
v 22 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Vl Křížek 60.
kresba tuší, jídelní lístek
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram Ji
kresba tuší, jídelní lístek
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram Ji
akvarel
v 24 ✕ š 30 cm
Signatura: PD monogram F. K.
v 28,5 ✕ š 21 cm
Signatura: LD monogram F. K. / 19. VIII, 33
akvarel
v 40,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Štefka 70
lavírovaná tuš, barevné tuše
v 58,5 ✕ š 41 cm
Signatura: PD Marie Filippovová 2009, na rubu Marie Filippovová, 2009
akvarel, tuš
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J. Bernard, na rubu J. Bernard
v 22,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov 73
v 14,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Michaela 77, na rubu autorské razítko
v 9,5 ✕ š 13 cm
kresba tužkou, pastel
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Věruna, na rubu Věruna Melčáková - Juneková