v 11,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba kuličkovým perem
25 x 17,5 cm (list)
Signatura: neznačeno
v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
autorský blok akvarelových kreseb, tištěné texty 5/20
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: 2 x J H Kocman 70
kresba tuší, pastel
v 29 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Fr. Hudeček 44
kresba uhlem
v 53 ✕ š 40 cm
Signatura: PD M. Štolfa
kresba fixem, pastel, papír
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD 24/III 87 Matal
pastel, uhel, tužka, chalk, karton
v 30,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD VBrožík
akvarel, pastel, tužka
v 27 ✕ š 20 cm
Signatura: LD E. Nevan 44
uhel, karton
v 21,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Jan Benda
kvaš, tuš, ruční papír
v 58,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Načeradský 93
v 45 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Načeradský 98
akvarel, tužka
v 23,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Načeradský 8. 5. 95
akvarel
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Načeradský 91
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Načeradský 88
akvarel, ruční papír
v 57,5 ✕ š 41 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, ruční papír
v 41 ✕ š 57,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, ruční papír
v 31 ✕ š 23 cm
Signatura: UD A. lamr 92
akvarel, ruční papír
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogarm A. L. 92
akvarel, tužka, ruční papír
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, tužka, ruční papír
v 20 ✕ š 30 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram K 57, na rubu Křížek
v 20 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD monogram E. N.
kombinovaná technika, fixy, karton
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: LN A. Mikulka