voskový pastel
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: UD Preclík
voskový pastel
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Preclík
tempera, kvaš
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
tuš, fix, ruční papír
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
v 13,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD monogram F. G.
pastel, kresba tužkou
v 30 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Valter K 64
v 9 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Švengsbír 1952
akvarel, tužka
v 43,5 ✕ š 51,5 cm
Signatura: PN Herink 5. XII. 38
v 32,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Fr. Srp
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 30,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Tomek 86, na rubu razítko pozůstalosti autora
kresba perem
v 30,5 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš, papír
v 61,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 96
tisk, tempera
v 58 ✕ š 43 cm
Signatura: LD R. Fila 11, na rubu R. Fila 11
tisk, tempera
v 59,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD R. Fila 12
tisk, tempera
v 59,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, tempera
v 33,5 ✕ š 63 cm
Signatura: UD R. Fila 06
tisk, tempera
v 58 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD R. Fila 09
lavírované barevné tuše
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu Marie Filippovová, 2012
v 42 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 012
v 35,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD V Hejna
kresba fixem
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Zd. Macků 74
v 22,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD J. Chudomel 99
ofset, pastel
v 21 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD J. Voves