barevný pastel, karton
v 37 ✕ š 27,5 cm
Signatura: na rubu K. Malich 2012
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
v 88,5 ✕ š 62 cm
Signatura: PD D. Chatrný 85, UD D. Chatrný 81 (otočené)
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kresba tužkou, papír na kartonu
v 13 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD razítko pozůstalosti F. Kavána
v 12,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: autorské razítko Hermína Melicharová ... na rubu
kvaš
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
v 19 ✕ š 27 cm
Signatura: LN M. Marešová
50. léta 20. stol.
v 16,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD M. Marešová
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram ZMZ
tempera
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
5 x kresba tuší
8 x 7,5 / 9,5 x 14 cm
Signatura: 2 x D nečitelný monogram
v 17,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: LD monogram P. K. 26. 4. 38
kresba perem
v 5,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD monogram AH 61
kombinovaná technika, tuš, koláž, karton
v 13 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram VM 86, na rubu Vladislav Mirvald pod dedikací
froasáž, alchymáž, papír na ručním papíru
v 33,5 ✕ š 51,5 cm
Signatura: LD monogram LN 8. 2. 73
v 2 ✕ š 30 cm
Signatura: PD B Hradečný
kresba perem
v 23,5 ✕ š 29 cm
Signatura: neznačeno
v 16,5 ✕ š 9 cm
Signatura: LD slepotiskové razítko pozůstalosti autora
v 89,5 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Ilja Sainer, autorské razítko na rubu
v 88,5 ✕ š 62,5 cm
4 x alchymáž, papír na kartonu
v 59 ✕ š 42 cm
v 12,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Josef Kopecký, LD Turnov 13./9. 1897
v 19 ✕ š 25 cm
Signatura: PD monogram P. K.
kombinovaná technika, kresba tuší, tužkou, pastel, plast, karton
v 34,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J. Kolařík 80