japonská tuš, kombinovaná technika
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: LD Bob 2023 a autorské razítko, autorské razítko na rubu
akvarel
v 49,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Tomek, PN 31. 8. 65, na rubu razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 30,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu autorem 6. 11. 76 a razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu autorem 14. 11. 82 a razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu autorem 10. 9. 82 a razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 31 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu autorem 28. 12. 82 a razítko pozůstalosti autora
barevné mastné křídy
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD V. Bláha 95
2 x kombinovaná technika
11 x 8 / 12 x 8 cm
Signatura: 2 x na rubu Igor Minárik
v 12,5 ✕ š 9 cm
Signatura: na rubu Igor Minárik
lavírovaná kresba tuší
v 29,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UD Jan Sládek 75
akvarel
v 29,5 ✕ š 22 cm
Signatura: LD Jan Sládek
akvarel, tužka
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram L. Š. 1942, na rubu razítko pozůstalosti autora
froasáž
v 50 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD monogram LN 8. 8. 93
froasáž, alchymáž, papír na kartonu
v 40 ✕ š 57 cm
Signatura: PN monogram LN 10. 10. 72
v 89,5 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Ilja Sainer, autorské razítko na rubu
v 91 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Ilja Sainer, Ilja Sainer a autorské razítko na rubu
kombinovaná technika, papír
v 25,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD Fr. Hudeček 46
serigrafie, akvarel
v 21 ✕ š 20 cm
Signatura: na rubu Dalibor Chatrný 72/78
kombinovaná technika, kresba tuší
v 45 ✕ š 33 cm
Signatura: PD V Zykmund 78
40. léta 20. stol.
kombinovaná technika (na rubu kresba tužkou přenesená na líc)
v 25 ✕ š 16 cm
Signatura: PD F. Gross
kombinovaná technika, tempera, karton
v 40,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Vilma Vrbová
pastel, papír na kartonu
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: PD K. Putz na kartonu
kresba perem, akvarel
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: neznačeno
kresba uhlem
v 70 ✕ š 49 cm
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |