kombinovaná technika, koláž, kresba, lepenka
v 28 ✕ š 18 cm
Signatura: PD A. Pelc 1960
kresba tuší, akvarel
v 22,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: UD monogram V. Z. 64
barevné pastely, rozmývaná kresba
v 45 ✕ š 62 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 88
v 40,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Franta 2014
akvarel, papír
v 57,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 95
akvarel, papír
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 98
akvarel, tužka, papír
v 42 ✕ š 57 cm
Signatura: UD A. Lamr 93
akvarel, tuš, papír
v 61,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 96
tisk, tempera
v 58 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD R. Fila 09
tisk, tempera
v 33,5 ✕ š 63 cm
Signatura: UD R. Fila 06
tisk, tempera
v 59,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD R. Fila 12
tisk, tempera
v 59,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, tempera
v 58 ✕ š 43 cm
Signatura: LD R. Fila 11, na rubu R. Fila 11