akvarel
v 52 ✕ š 32 cm
Signatura: PD nečitelná 1951
kresba uhlem
v 31 ✕ š 22 cm
Signatura: PD E. Nevan
v 17 ✕ š 21 cm
v 8,5 ✕ š 5,5 cm
Signatura: PD monogram Fr. H. 46
barevný tisk
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: na rubu F. Gross
pastel, tužka
v 12,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Miroslav Štolfa 08
akvarel, tužka
v 42 ✕ š 32 cm
Signatura: PD K. Šimůnek 1932
v 33 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Ines Tuschnerová 86
akvarel
v 22 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD V Němeček 57
akvarel
v 32,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: LN V Němeček 57
akvarel, tužka, ruční papír
v 26,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD Ján Kudlička
akvarel, tužka, ruční papír
v 27,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Ján Kudlička
akvarel, tužka, ruční papír
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD Ján Kudlička
akvarel, tužka, ruční papír
v 17 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Ján Kudlička
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram IT 93, na rubu Ines Tuschnerová / 1993 s dedikací
akvarel, tuš
v 23,5 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Schovánek (?) 1923
kresba tuší, akvarel, pastel
v 51 ✕ š 36,5 cm
Signatura: LD Konůpek 46.
akvarel, kresba tuší
v 60 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Konůpek 29.
kresba tuší, akvarel
v 39 ✕ š 28 cm
Signatura: PD M Klukovská
akvarel
v 18 ✕ š 32 cm
Signatura: neznačeno
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Kotas
kresba tuší, lavírovaná tuš, běloba
v 17 ✕ š 13 cm
Signatura: PD autorské pozůstalostní razítko
v 26 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD C Boudda, LD 8. III. 1980