tisk, tempera
v 51 ✕ š 43 cm
Signatura: UD R. Fila 99
tisk, tempera
v 51 ✕ š 43 cm
Signatura: PD R. Fila 99
tisk, tempera
v 42 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD R. Fila 94
tisk, tempera
v 40 ✕ š 32 cm
Signatura: UD R. Fila 94
tisk, tempera
v 40 ✕ š 32 cm
Signatura: UD R. Fila 94
tisk, tempera
v 40 ✕ š 32 cm
Signatura: UD R. Fila 94
tisk, tempera
v 40 ✕ š 32 cm
Signatura: LD R. Fila 94
tisk, tempera
v 46 ✕ š 33 cm
Signatura: PD R. Fila 90
tisk, tempera
v 46 ✕ š 33 cm
Signatura: PD R. Fila 90
kresba perem
v 21 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Tyleček Jiří, UD 15/02/2008
tuš, fix, ruční papír
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
akvarel, tuš, karton
v 43,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PU A. Mikulka 1997
v 51 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD 45 Konůpek
v 61,5 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD monogram KPK 25
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Bob H 2022, autorské razítko
v 42 ✕ š 29,5 cm
japonská tuš
v 45 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Bob H 2023, autorské razítko
kresba japonskou tuší
v 45 ✕ š 32 cm
Signatura: LD Bob H 2023, autorské razítko
japonská tuš, barevná tužka
v 45 ✕ š 32 cm
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
kolorovaná suchá jehla
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Boštík 97
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 8 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno