v 16,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
v 14 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Boštík 92
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, běloba, tuš
v 21,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, běloba, tuš
v 22 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, tuš
v 21 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PU monogram JPP
akvarel, tuš
v 17 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD monogram JB
akvarel, běloba, tuš
v 17 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD monogram JB
akvarel, tuš
v 20,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: neznačeno
v 15,5 ✕ š 22 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 20,5 ✕ š 29 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 24 ✕ š 16 cm
Signatura: PD monogram JB, na rubu Jos. Bartůněk
kresba uhlem
v 20 ✕ š 27,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš, hedvábný papír na lepence
v 20 ✕ š 29 cm
Signatura: neznačeno
3 x kresba tuší
v 28,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: 1 x PD Jappy
kresba tuší, akvarel
v 21 ✕ š 27 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, tužkou
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
v 18,5 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
v 11,5 ✕ š 8,5 cm
kresba tuší, tužkou
v 10,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: LD monogram R.
kresba tuší, akvarel, běloba
v 26 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PN monogram SE
v 23,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Bartůněk, Moldava
v 10,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
v 24,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD Horner