v 17,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD V Rožánek
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Miroslav Kaufman 2016
kresba perem
v 30,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: LD Valter K
v 10,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: na rubu D. Chatrný
koláž, kresba fixem
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: PD monogram V. J.
kresba tužkou, plakát
v 60 ✕ š 71 cm
Signatura: U Dlouhý 15. 5. 98 s dedikací
rozřezaný papír, kresba uhlem
v 15,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: D na štítku 1982 Dalibor Chatrný
kresba tužkou, tisk
10 x 15 / 10 x 30 cm
Signatura: 1 x Dalibor Chatrný
litografie, akvarel
v 17,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Zívr 1971
tuš, akvarel / dřevoryt
13 x 9,5 / 17,5 x 12 cm
Signatura: PD nečitelná 74, UD Plechatý Václav
v 21 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Jan Wolf, autorské razítko na rubu
v 21 ✕ š 19 cm
v 21 ✕ š 17 cm
barevné tuše, pastel, karton
v 30 ✕ š 43,5 cm
Signatura: LD monogram AP 35
v 13,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD monogram AP
kresba uhlem
v 17,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD monogram AP
v 27 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Zd. Sklenář 42
v 30 ✕ š 15 cm
Signatura: PD V. Sychra 41
kresba uhlem
v 32,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: LD Vorlíček 1940
kresba uhlem
v 31 ✕ š 40 cm
Signatura: LD Vorl 40
akvarel, ruční papír
v 61 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD monogram KPK
tuš, akvarel, pastel
v 51 ✕ š 36,5 cm
Signatura: LD Konůpek 45
tisk, tempera
v 47,5 ✕ š 47 cm
Signatura: UD R. Fila 08
tisk, tempera
v 46 ✕ š 33 cm
Signatura: PD R. Fila 90