kresba tužkou, akvarel
v 10 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Vl. Tesař 79.
v 49 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PU M. Laluah 63.
akvarel, tuš
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Načeradský 2009
akvarel, kresba perem
v 26,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: LD F. J. Kraus
kresba tužkou, lepenka
v 39 ✕ š 30 cm
Signatura: UD V. Sychra 42
akvarel
v 22 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD 6. VII. 1961, PD Cyril Bouda
lavírovaná kresba tuší
v 29,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Načeradský 2006
kvaš
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Načeradský 94
akvarel, tužka
v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Načeradský 2004
tempera, tuš
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Načeradský 92
tempera
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Načeradský 94, na rubu Načeradský 94
akvarel
v 22,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 94
akvarel
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD A. Lamr 94
akvarel, ruční papír
v 21 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD monogram A. L. 91
kresba tuší, fix
v 22 ✕ š 14 cm
Signatura: UD A. Lamr 73
kresba tuší, fix
v 20,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD A. Lamr 73
kresba kuličkovým perem, fix
v 14 ✕ š 11 cm
Signatura: UD A. Lamr 70
kvaš, běloba, akvarel, karton
v 44 ✕ š 56 cm
Signatura: PD 71 Valter K
kresba tuší, běloba
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: PD V. Tittelbach
kolem 1899
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD a na rubu razítko pozůstalosti autora
kresba tuší, akvarel / 2 x barevná litografie
15,5 x 18 / 11,5 x 6,5 cm
Signatura: PD C Bouda, UD J. Boudová 1997, na rubu Jana Boudová 99
serigrafie, kresba fixem
v 45 ✕ š 23 cm
Signatura: UD E. Ovčáček
akvarel
v 36,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 36,5 ✕ š 27 cm