v 17,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
v 14,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Vogt
v 12,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD monogram SV.
kresba tužkou, barevná serigrafie
52,5 x 78 cm (list)
Signatura: PD Dlouhý 97 s dedikací
uhel, karton
v 38 ✕ š 28 cm
Signatura: PD J Bakala
lept, akvarel 3/20
v 10,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD J Weiser
v 15 ✕ š 28 cm
Signatura: PD M. Holý 59
kvaš
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: na rubu Dursley Pedersen
kombinovaná technika, ruční papír
v 44 ✕ š 44 cm
Signatura: Palumbo 89
alchymáž
v 20 ✕ š 14 cm
Signatura: UD Ladislav Novák, monogram LN
alchymáž
v 20 ✕ š 14 cm
Signatura: UD Ladislav Novák, U monogram LN
alchymáž
v 20 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Ladislav Novák, monogram LN
kvaš, tuš, karton
v 26 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD monogram J.U
kombinovaná technika, pastel, křídy, karton
v 21 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Pad 2011
kresba tužkou, 5 x suchá jehla 41/100
v 30,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: 1 x Vladimír Komárek (pod dedikací), 5 x UD V Komárek
kombinovaná technika, pastel, tužka
v 27 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Richard Wojnar 15
v 33,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Richard Wojnar
kombinovaná technika, akvarel, pastel, tužka
v 37 ✕ š 56 cm
kresba / dřevoryt, zkušební tisk / lept, kresba tužkou / lept
18,5 x 10,5 / 15,5 x 9 / 5,5 x 7,5 / 5,5 x 7,5 cm
Signatura: PD 2 x R. Michal, 1 x Michal, 1 x Rastislav Michal
kresba tužkou, pastel
v 17 ✕ š 12,5 cm
Signatura: LD Láďa Tousek 43
2 x dřevoryt, akvarel, ruční papír
5 x 5,5 / 10,5 x 13 cm
Signatura: PD Josef, LD 18/8 1921
suchá jehla, akvarel 27/50
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Josef Hodek 1955
v 21 ✕ š 30 cm
Signatura: neznačeno, PD 14/2/84
kresba fixem
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno, LN 1984