tisk, tempera
v 46 ✕ š 33 cm
Signatura: PN R. Fila 90
tisk, tempera
v 46 ✕ š 33 cm
Signatura: PD R. Fila 90
tisk, tempera, olej
v 40 ✕ š 32 cm
Signatura: PD R. Fila 94
tisk, tempera
v 40 ✕ š 32 cm
Signatura: UD R. Fila 94
tisk, tempera
v 40 ✕ š 32 cm
Signatura: UD R. Fila 94
tisk, tempera
v 40 ✕ š 32 cm
Signatura: UD R. Fila 94
tisk, tempera
v 51 ✕ š 43 cm
Signatura: PD R. Fila 99
tisk, tempera
v 51 ✕ š 43 cm
Signatura: UD R. Fila 1999
tisk, tempera, kombinovaná technika
v 51 ✕ š 43 cm
Signatura: UD R. Fila 1999
tisk, tempera
v 51 ✕ š 43 cm
Signatura: PD R. Fila 99
tisk, tempera
v 51 ✕ š 43 cm
Signatura: PD R. Fila 99
tisk, tempera
v 51 ✕ š 43 cm
Signatura: UD R. Fila 1999
kresba tuší, akvarel
v 31 ✕ š 30 cm
Signatura: LD K. Němec
akvarel, kvaš, vrypy
v 22,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD monogram VO.
kresba tuší, akvarel
v 30 ✕ š 23 cm
Signatura: PD K. Svoboda 56.
kresba tužkou, pastel
v 20,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD nečitelná
kvaš, akvarel, tuš
v 21,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Aleš Černý 83
v 6,5 ✕ š 6 cm
Signatura: LD Fr. Myslivec
kresba perem, text
v 19,5 ✕ š 17 cm
Signatura: pod dopisem Aug. Mervart
v 25 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
6 x kresba tužkou
v 20,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: neznačeno
v 11,5 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Jos Hapka
akvarel
v 19,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD F. Volf 62
3 x kresba tuší, 1 x koláž
29,5 x 21 / 27 x 21 cm
Signatura: 3 x autorské razítko Jiří Jirásek (66) na rubu