akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Tomek
akvarel
v 22 ✕ š 30,5 cm
akvarel
v 21 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Tomek 87, na rubu razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 30,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Tomek 86, na rubu razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 30 ✕ š 22 cm
akvarel
v 33 ✕ š 25 cm
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
akvarel
v 30 ✕ š 22,5 cm
akvarel
v 22 ✕ š 29,5 cm
kombinovaná technika, akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
akvarel
v 22,5 ✕ š 30 cm
kombinovaná technika, akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Křížek 57
kolem 1944
akvarel, tuš
v 18,5 ✕ š 32 cm
Signatura: neznačeno
kolem 1944
akvarel, tužka
v 21 ✕ š 36,5 cm
Signatura: neznačeno
v 24 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LN autorské razítko Láďa Novák
v 24 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD autorské razítko Láďa Novák, PN 6/8 88
v 16 ✕ š 25 cm
Signatura: LD Bape
v 24 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD autorské razítko Láďa Novák, LN 18/10 88
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
kresba perem
v 30,5 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
kresba perem
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno